PODSUMOWANIE turnieju TENISA STOŁOWEGO W BRONIEWIE

W świetlicy wiejskiej w Broniewie rywalizowali w sobotę 15 marca 2014 r. tenisiści z terenu gminy Radziejów. Turniej o puchar Radnych Gminy Radziejów zgromadził zawodników w różnym wieku – najmłodszy miał 12 lat, najstarszy – 58. Zawody prowadzone systemem każdy z każdym były bardzo zacięte, mimo to toczyły się w sportowej atmosferze. Bezapelacyjnym zwycięzcą okazał się Bolesław Bondyra, który wygrał wszystkie spotkania, drugie miejsce zajął Marcin Skowroński, a trzecie Michał Patyk. Dalsze lokaty zajęli: Mateusz Lis, Adam Matuszewski, Jakub Wyciechowski, Szymon Banasiak, Bartosz Bondyra, Waldemar Śniadecki, Andrzej Wyciechowski i Łukasz Rygiewicz. Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy, a zwycięzcy – puchary.